Esileht - Jim connect

JÄTKE TELLIMUS SIIA Konsultatsioon TASUTA
Eesti turul alates 1997. aastast

Eriotstarbelisi ühendusi (elektri-, gaasi- jne.) teostavad kvalifitseeritud ja selleks volitatud töötajad. Meie spetsialistid teostavad uute seadmete paigaldamist, vanade seadmete demonteerimist ja eemaldamist ning pakendite kõrvaldamist.
Seadme paigaldamise maksumus sisaldab kohapealset koolitust seadme kasutamise kohta. Seadmed on paigaldatud Tallinnas ja Harjumaal. Täiendava Seadmete paigaldamine mujal Eestis on võimalik lisakokkuleppel.

Seadmete tarne

dostavkadostavka

Firmast

Ettevõte JUM CONNECT OÜ tegutseb Eesti territooriumil üle 15 aasta. Selle aja jooksul oleme omandanud mitte ainult suure arvu püsikliente ja partnereid, vaid ka tohutu kogemuse püstitatud eesmärkide täitmises. Pidev osalemine eriõppeprogrammides ja praktilised treeningut annavad meile võimaluse rakendada kõige eesrindlikumaid tehnoloogiaid, kõrgkvaliteedilisi materjale ja seadmeid. See on omakorda kiire ja kvaliteetse lisakulutusteta töö garantiiks.
Meie eesmärk
Meie eesmärgiks on meie klientide üliprofessionaalne teenindamine ning korrektne suhtlus. Meie meistrite tasuta konsultatsioonid tagavad aga individuaalse lähenemise neist igaühele.
Meie tegevusvaldkonnaks on
  • Olme- ja profiseadmete paigaldus ja remont.
  • Igat sorti gaasitööd.
  • Santehnilised tööd.
1. Olme- ja profitehnika vallas:
Me teostame pesumasinate, nõudepesumasinate, elektripliitide, gaasipliitide, külmikute, õhupuhastite, kuivatite, ahjude ja mis tahes muu tehnika paigaldust, järgides kõiki tehnilisi norme ja eeskirju, Eesti seadusi ning tootjate nõudeid. Paigaldame ruumi valgustust, elektrijuhtmestikku ning lahendame mistahes teisi tehnilisi küsimusi. Pakume seadmete paigaldust ja remonti baaridele, restoranidele, hotellidele, pesumajadele, kauplustele jne. Teostame ettevõtetes roostevabast terasest, metallplastikust, plastikust, terasest, vasest ja muudest materjalidest torustiku ja kommunikatsioonide rajamist ja paigaldamist.
2. Gaasitööde vallas:
Me teostame sisemiste ja väliste gaasitrasside ehitust kõikidest seadusega lubatud materjalidest. Teostame gaasiseadmete paigaldust, gaasipaigaldiste ja torustike ehitust. Müüme, paigaldame ja parandame gaasikatlaid, gaasiboilereid ja muid saksa ettevõtte JUNKERS seadmeid. Paigaldame küttesüsteeme, sooja- ja külmaveetorustikku. Müüme ja paigaldame GRUNDFOS pumpasid.
3. Santehnika vallas:
Me teostame vannide, dušikabiinide, aurusaunade, kraanikausside, WC-pottide, bideede, segistite, kraanide, sifoonide ja muude santehnika paigaldust.
Eritingimused
  • Kui paigaldate kolm või enam masinat, saate allahindlust.
  • Meistrikülastused väljaspool Tallinna kokkuleppel.
  • Hind ei sisalda tarbekaupade maksumust
  • Hind ei sisalda käibemaksu.
  • Tööaja (pärast kella 18.00), nädalavahetused ja pühad lisatakse töö maksumusele 50%.
  • Kui tellida kiireloomuliste tööde maksumusele lisatakse 100% tegur.
  • .
BRÄNDID

MEIE PARTNERID
onoff
Buy now